Przejdź do głównej zawartości

Wesołych Świąt!
To będą z pewnością szczególne święta 🌟🌲. Dla niektórych trudne, dla niektórych po prostu inne. Nie będzie spotkań opłatkowych i kolędowych w szerokim gronie. 👪😷 Nie będzie hucznego Sylwestra. Zaraz po przerwie świątecznej rozpoczną się  w całej Polsce ferie zimowe.
Co jeszcze z pandemicznych obostrzeń przyjdzie nam wytrzymać, nie wiadomo. 👀 Mimo tych uciążliwych niespodzianek losu, nie tracimy pogody ducha i humoru. Wierzymy, że dobry nastój udzieli się wszystkim, z którymi będziemy mieli kontakt choćby  tylko ten online.

    Dlatego już dziś 
przesyłamy Wam ciepłe życzenia świąteczne i noworoczne. 

Niech w Waszych domach nie zabraknie miłości i bliskich, serdecznych relacji. 
Niech wam zdalne nauczanie nie wyjdzie bokiem, a wyjdzie na zdrowie 💪.
Niech spełnią się Wasze marzenia. 
😀💭😍. I te małe, o których wszyscy wiedzą 
i te wielkie, które skrywacie w sercach. 💓💛💜  Życzymy Wszystkim zdrowia, pomyślności i optymizmu. A nowy rok niech będzie lepszy od poprzedniego.

🌲🌲🌲

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku 
Dyrekcji, Nauczycielom, Pracownikom, Uczniom, Rodzicom
i wszystkim sympatykom PCEZ oraz czytelnikom naszego bloga

życzy zespół prowadzący.

Do życzeń dołączamy nasz tegoroczny filmik świąteczny
dostępny pod linkiem:

👇

PCEZ w świątecznym nastrojuPopularne posty z tego bloga

Zaczynamy!

  No hejka!  Stęskniliście się za szkołą? Bo my za Wami bardzo. W ciekawych czasach przyszło nam zaczynać nowy rok szkolny 2020/2021 (Będziecie opowiadać o tym Waszym wnukom). Covid 19 rules, ale nie do końca, bo - jak powiadają - co nas nie zabije, to nas wzmocni. Dlatego robimy wszystko, żeby nie zabiło ani nas, ani naszych bliskich. Od 1 września zapraszamy na szkolny karnawał , czyli wszyscy w maseczkach 😷😁😍 Spoko, nie cały czas, ale naprawdę nie lekceważmy przepisów. O tym, jak będzie funkcjonowała szkoła w reżimie sanitarnym będziecie jeszcze wielokrotnie informowani przez dyrekcję, wychowawców i nauczycieli. Tu przypominamy najważniejsze dla Was informacje pochodzące z Regulaminu funkcjonowania PCEZ w okresie pandemii - COVID 19 Do szkoły można wchodzić dwoma wejściami – wejściem głównym oraz wejściem przez szatnię. Przed wejściem do budynku szkoły należy zasłonić nos i usta maseczką bądź przyłbicą, którą zdejmuje się dopiero po zajęciu miejsca w pracowni lekcyjnej albo

CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO

Centrum Kształcenia Zawodowego to budynek warsztatów, w którym znaleźć możemy 4 śmigłowce, spawalnie, OSN i.in.. Budynek jest po gruntownym remoncie, wyposażony w najnowsze urządzenia.  W roku szkolnym 2018/2019 i nadal wdrożono 6 projektów, które obejmowały swym działaniem remonty pomieszczeń kształcenia zawodowego, zakup doposażenia, szkolenia kadry pedagogicznej, specjalistyczne szkolenia zawodowe dla uczniów.  W trakcie kształcenia w  Centrum Kształcenia Zawodowego uczeń uzyskuje umiejętności montowania urządzeń i systemów mechatronicznych, użytkowania urządzeń elektronicznych, naprawy urządzeń elektronicznych,  montowania i uruchamiania maszyn i urządzeń na podstawie dokumentacji technicznej, montowania układów sterowania, regulacji i zabezpieczeń maszyn i urządzeń, oceniania stanu technicznego maszyn, urządzeń i instalacji i wiele innych.  

PRACOWNIA INFORMATYCZNA

Tabliczka w dziale komputerowego wsparcia: Teoria - to kiedy wiecie wszystko, lecz nic nie pracuje. Praktyka - to kiedy wszystko pracuje, lecz nikt nie wie dlaczego. W tym miejscu łączymy teorię i praktykę - wszyscy pracują i każdy wie dlaczego! Pracowanie komputerowe są miejscem nauki, zabawy i poszerzania swoich horyzontów. W Powiatowym Centrum Edukacji Zawodowej możesz uczyć się na profilu informatyk, programista oraz t.grafiki i poligrafii komputerowej.  Szkoła jest liderem w egzaminowaniu kwalifikacji zawodowych wyodrębnionych w zawodach mechanicznych i informatycznych – posiada jeden z największych   w woj. lubelskim ośrodków egzaminacyjnych, w którym zarówno uczniowie PCEZ, jak i innych szkół zawodowych odbywają zewnętrzne egzaminy zawodowe.  Nie czekaj ! Dołącz już dziś do #informatycznyPCEZ !